УСЗН інформує | Оголошення - Снігурівська РДА

УСЗН інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2017 року №454 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» внесено зміни щодо припинення виплати раніше призначеної соціальної допомоги у разі припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу сім’ї, з причин, передбачених абзацами сімнадцятим (крім припинення реєстрації у разі працевлаштування самостійно), дев’ятнадцятим – двадцять другим підпункту 1 і підпунктом 2 пункту 37 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. № 198 ” Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу ”.Виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям буде припинена з місяця, що настає за місяцем, в якому припинено реєстрацію безробітного.

Центром зайнятості щомісяця буде здійснюватися інформування управління соціального захисту населення райдержадміністрації стосовно дотримання безробітним працездатним членом малозабезпеченої сім’ї законодавства про зайнятість у частині сприяння своєму працевлаштуванню та припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу малозабезпеченої сім’ї .

Дата: 15.09.2017    Всі новини розділу →