Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Увага! Конкурс!

Оголошується конкурс за на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" -  заступника голови Снігурівської районної державної адміністрації Миколаївської області

УМОВИ
проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника голови

Снігурівської районної державної адміністрації Миколаївської області

(м. Снігурівка, вул. Центральна, 72)

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Забезпечує реалізацію державної політики у сфері науки, освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення на території Снігурівського району.

2.Здійснює контроль за виконанням вимог Закону України «Про запобігання корупції».

3.Організовує роботу медичних закладів з надання допомоги населенню.

4.Сприяє роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, фондів, асоціацій, жіночих, молодіжних, дитячих та інших громадських організацій.

5.Розробляє та здійснює заходи щодо реалізації державної політики сприяння зайнятості населення на рівні району.

6.Забезпечує здійснення згідно із законодавством заходів соціального патронажу, соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк.

7.Здійснює згідно із законодавством комплекс заходів з надання допомоги особам та сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, утримання і виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

8.Організовує охорону, реставрацію та використання пам’яток архітектури і містобудування, палацово-паркових, паркових та історико-культурних ландшафтів.

9.Забезпечує виконання законодавства щодо національних меншин і міграції, про свободу думки і слова, свободу світогляду і віросповідання.

10.Забезпечує організацію правового інформування і виховання населення.

11.У спільних інтересах територіальних громад вживає заходів щодо об’єднання на договірній основі бюджетних коштів з коштами підприємств, установ, організацій та населення для будівництва, розширення, реконструкції, ремонту та утримання виробничих підприємств, транспорту, мереж водо-, газо-, енергозабезпечення, шляхів, зв’язку, служб з обслуговування населення, закладів охорони здоров’я, торгівлі, освіти, культури, соціального забезпечення житлово-комунальних об’єктів, у тому числі їх придбання для задоволення потреб населення, та забезпечує фінансування здійснення цих заходів.

12.Забезпечує перевірку підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

13.Забезпечує своєчасне інформування населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення потенційно небезпечних заходів в умовах присутності цивільного населення за участю особового складу Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів з використанням озброєння і військової техніки.

14.Забезпечує здійснення державного контролю за виконанням інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) під час будівництва будинків, споруд, розміщення інших господарських об’єктів, інженерних та транспортних комунікацій.

15.Здійснює моніторинг реалізації схеми планування території району, стану розроблення, оновлення містобудівної документації на районному рівні, забудови та іншого використання територій.

16.Розглядає пропозиції органів місцевого самоврядування стосовно встановлення та зміни меж населених пунктів району, готує висновки щодо їх затвердження в установленому законодавством порядку.

17.Забезпечує виконання законодавства про військовий обов’язок посадовими особами і громадянами, підприємствами, установами та організаціями.

18.Забезпечує здійснення заходів, пов’язаних з мобілізаційною підготовкою, цивільним захистом на території району.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 7100 грн., надбавка за вислугу років, встановлюється у відсотках до посадового окладу згідно з стажу роботи на посадах державної служби, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Постійно вакантна посада.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі та строк їх подання

1.Копія паспорта громадянина України.

2.Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади, до якої додається резюме у довільній формі.

3.Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4.Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування).

6.Заповнена особова картка встановленого зразка.

7.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (подається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

 

Строк подання документів для участі в конкурсі — 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

Конкурс проводиться 29.09.2017 року

о 10.00 за адресою: м. Снігурівка, вул. Центральна, 72, каб. 204.

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Ященко Марина Олександрівна, тел. (05162) 310 04,

cadry_sng@ukr.net

 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем магістра (спеціаліста).

2.

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою.

Професійна компетентність

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Наявність лідерських навичок

1.Встановлення цілей, пріоритетів та орієнтирів.

2. Вміння обґрунтовувати власну позицію.

3. Досягнення кінцевих результатів.

2.

Прийняття ефективних рішень

1. Вміння вирішувати комплексні завдання.

2. Аналіз державної політики та планування заходів з її реалізації.

3.

Комунікації та взаємодія

1.Вміння здійснювати ефективну комунікацію та проводити публічні виступи.

2. Співпраця та налагодження партнерської взаємодії.

3. Відкритість.

4.

Особистісні якості

1.Самоорганізація та орієнтація на розвиток.

2. Незалежність та ініціативність.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

1.Конституція України.

2.Закон України «Про державну службу».

3.Закон України «Про запобігання корупції».

2.

Знання спеціального законодавства, що

пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1.Закон України «Про місцеві державні адміністрації».

2.Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні».

3.Закон України «Про звернення громадян».

4.Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

5.Закон України «Про доступ до публічної інформації».

6.Закон України «Про очищення влади».

7.Закон України «Про електронні документи та електронний документообіг».

8.Закон України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики».

9.Закон України «Про засади державної регіональної політики».

10.Закон України «Про місцеві вибори».

11. Закон України «Про соціальний діалог в Україні».

12.Закон України «Про вибори народних депутатів України».

13.Сімейний кодекс України.

14.Законодавство у сфері освіти, соціального захисту населення, охорони здоров’я, культури і туризму, фізкультури і спорту, материнства і дитинства, сім’ї та молоді, суспільно-політичних відносин, розвитку зв’язків з громадськістю, міжнаціональних та міжконфесійних відносин, сімейних відносин.

15.Законодавство у сфері архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва, цивільного захисту та інші акти законодавства, що стосуються діяльності районної державної адміністрації за функціональним напрямом посади.

3.

Знання сучасних інформаційних технологій

Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) або з альтернативним пакетом Open Office, Libre Office. Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

 Дата: 13.09.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції