Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя»

Впродовж вересня - жовтня   2017 року в рамках відзначення Дня людини похилого віку( 1 жовтня) та Дня боротьби з бідністю (17 жовтня) Дня інваліда (03 грудня) Снігурівська районна організація Товариства Червоного Хреста України, за підтримкою органів влади, проводить Всеукраїнську благодійну акцію «Милосердя» та акцію « 5 картоплин»

Мета акцій: привернення уваги людей різних поколінь з різним фінансовим забезпеченням, котрі мають добрі, чуйні серця та милосердні душі до проблем найбільш соціально не захищених верств населення, поліпшення  умов їхнього життя, надання адресної фінансової та натуральної допомоги.

Серед комплексу заходів акцій: збір коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, медикаментів, канцелярських товарів,іграшок, необхідних теплих речей для хворих, інвалідів, багатодітних сімей, дітей – сиріт, на теперішній час переселених осіб з зони АТО та інших потребуючих категорій населення для забезпечення їм гідного життя та старості. на теперішній час переселених осіб з зони АТО та Криму.

Шановні керівники підприємств усіх форм власності!  Шановні благодійники!  Мешканці Снігурівщини!

  Якщо Ваші серця відкрити для співчуття горю ближнього, якщо Ваші серця в змозі віддати частину тепла і любові нужденним і знедоленим, якщо Ви зробите хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ то милосердя на нашій землі стане більше.

   Завітайте до Снігурівської районної організації Товариства Червоного Хреста.  Тут завжди готові прийняти від Вас все те, чим Ви готові поділитись аби не залишити наодинці з бідою знедолених, нагодувати та обігріти тих хто зазнає біди.

       Ви також можете особисто   вступити до лав Товариства Червоного Хреста, отримати членський квиток або здійснити грошовий переказ: РУ» ПРИВАТБАНК «, рахунок

№ 26000060463391 МФО 326610 ,КОД 02940285. Отримувач МО ОТЧХУ ( обов’язково вказати для Снігурівської районної організації Товариства Червоного Хреста України ,на статутну діяльність а також від кого отримана допомога, вказати район)

 

   Допоможемо разом тому, кого обійшла доля, повернемо їм віру в добро !

 

З повагою голова районного Товариства Червоного Хреста України Т.БанітДата: 07.09.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції