Увага! Конкурс!

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій управління соціального захисту населення Снігурівської районної державної адміністрації Миколаївської області.

Загальні умови

Посадові обов’язки

Посадові обов’язки головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат, пільг та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації:

1. Здійснення перевірки правильності опрацювання документів, проведення розрахунків сукупного доходу.

2. Координація роботи сектору прийняття рішень щодо проведення перерахунків допомог та субсидій.

3. Ведення журналу реєстрації прийнятих рішень.

4. Розгляд листів та заяв юридичних та фізичних осіб.

5. Здійснення контролю за правильністю та своєчасністю призначення допомог.

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 3200 грн, надбавка з вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці - премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Постійно вакантна посада

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України.

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3) письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4) копію (копії) документа (документів) про освіту.

5) заповнена особова картка встановленого зразка.

6) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (декларація подається шляхом заповнення на веб-сайті НАЗК).

7) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою

Строк подання документів для участі в конкурсі - 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Документи приймаються за адресою: Миколаївська обл. м.Снігурівка, вул. Центральна, 173 до 30.06.2017 р.

Дата, час і місце проведення конкурсу

Конкурс проводиться 11.07.2017 об 11.00 за адресою:

Миколаївська обл. м.Снігурівка, вул. Центральна, 173

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Перепелиця Наталія Володимирівна, тел.(05162) 2 12 94, utszn_snigir@ukr.net

Вимоги до професійної компетентності*

Загальні вимоги**

вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра (бакалавра)

Досвід роботи

Не потребує

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги***

вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра (бакалавра)

Знання законодавства

1. Конституція України;

2. Закон України «Про державну службу»;

3. Закон України «Про запобігання корупції»;

5. Закон України «Про захист персональних даних»

6). Закон України «Про доступ до публічної інформації»

7). Постанова Кабінету Міністрів України від 8).11.02.2016 р. № 65 «Про Правила етичної поведінки державних службовців»

9). Закон України «Про очищення влади»;

Професійні чи технічні знання

1. знання основ державного управління,

2. внутрішня організація їх діяльності;

3. якісна перевірка оброблених заяв, поданих громадянами для призначення різних видів державної соціальної допомоги.

4. Своєчасне здійснення перерахунків різних видів державних допомог

Спеціальний досвід роботи

Не потребує

Знання сучасних інформаційних технологій

Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Особистісні якості

1)готовність до служіння народу України і до впровадження в життя цілей та завдань державної політики;

2) цілеспрямованість, наполегливість та орієнтація на результат;

3) уміння працювати при різнопланових завданнях