Увага! Конкурс!

Снігурівська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту Снігурівської районної державної адміністрації Миколаївської області

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту Снігурівської районної державної адміністрації Миколаївської області

(57300, м. Снігурівка, вул. Центральна, 72)

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

Посадові обов’язки

Взаємодіє із зацікавленими підрозділами органів виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, об'єднаннями з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту, закладами фізичної культури, навчально-виховними закладами, закладами культури стосовно поліпшення умов для фізичного, інтелектуального і духовного, творчого розвитку молоді.

Забезпечує виконання програм і заходів, спрямованих на розвиток творчих та інтелектуальних здібностей молоді, формування навичок здорового способу життя, розвиток фізичної культури та спорту.

Організовує та проводить спільно із зацікавленими організаціями свята, конкурси, фестивалі, виставки та спортивно-масові заходи.
Забезпечує участь спортсменів, збірних команд району, конкурсантів, молоді в заходах вищого рівня.

Розробляє та здійснює на відповідній території заходи, спрямовані на організацію спортивних заходів, конкурсів, благодійних акцій, навчальних семінарів із громадськими організаціями.

Організовує фізкультурно-спортивні заходи серед широких верств населення, залучає їх до фізичної культури та спорту;

Розробляє положення про змагання та проведення районних змагань і навчально-тренувальних зборів.

Забезпечує формування для затвердження календарних планів проведення спортивних змагань.

Бере безпосередньо участь в підготовці та проведенні фестивалів, свят, конкурсів, оглядів самодіяльної народної творчості.

Забезпечує на території району реалізацію державної політики у сфері культури з питань охорони культурної спадщини, культурної цінності, пам’ятки історії, пам’ятки культури.

Розробляє поточні та бере участь у підготовці перспективних планів роботи відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 3200 грн., інші виплати відповідно до Закону України «Про державну службу».

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає до конкурсної комісії такі документи:

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява передбачена частиною першою статті 6 Закону України "Про очищення влади" або копія довідки встановленої форми про результат перевірки, видана органом, в якому така перевірка проводилась.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка державного службовця.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік (декларація подається шляхом заповнення на веб-сайті НАЗК).

7. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою

Строк подання документів - 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Документи приймаються за адресою: м. Снігурівка, вулиця Центральна, 72, каб.№205 до 04 липня 2017 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу

конкурс буде проведено 06 липня 2017 року о 15.00 год. за адресою: м. Снігурівка, вулиця Центральна, 72, каб.№204

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Ященко Марина Олександрівна

4. Закон України "Про державну службу";

5. Закон України "Про запобігання корупції";

6.Закон України «Про фізичну культуру і спорт»;

7.Закон України «Про громадські об’єднання”

8.Закон України «Про культуру», інші Закони України, акти Президента України, Кабінету Міністрів України, що регламентують діяльність відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації

3.

Професійні знання

досвідчений рівень користування персональним комп’ютером, відповідним програмним забезпеченням, необхідним для якісного виконання покладених завдань,

Командна робота та взаємодія

вміння працювати в команді, вміння надавати зворотний зв'язок

Якісне виконання поставлених завдань

вміння працювати з інформацією;

фізична підготовка та участь у спортивних заходах

6.

Спеціальний досвід роботи

не потребує

7.

Знання сучасних інформаційних технологій

володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет. Знання сучасних технологій з електронного урядування.

8.

Особистісні якості

комунікабельність, сумлінність, дисциплінованість, відповідальність, системність і самостійність в роботі, уважність, творчий підхід до справи, організаторські здібності, порядність, об'єктивність, вміння публічно виступати, сприйняття змін, компетентність, прагнення до самовдосконалення та підвищення фахового рівня

Дата: 16.06.2017    Всі новини розділу →