Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

«Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки в адміністративних межах Афанасіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) для розміщення сонячної електростанції з використанням енергії сонця.

Афанасіївська сільська рада запрошує представників громадськості до участі в громадських слуханнях щодо розгляду проекту «Детальний план території земельної ділянки в адміністративних межах Афанасіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) для розміщення сонячної електростанції з використанням енергії сонця».

1. Мета, склад та зміст детального плану території

Метою розроблення детального плану території є визначення функціонального призначення (із зміною цільового призначення) земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення сонячної електростанції. На основі аналізу сформованої містобудівної ситуації та наявної містобудівної документації проектом передбачається: визначити відповідність земельної ділянки для запланованої діяльності; оцінити ступінь впливу проектованого об'єкта на використання суміжних земельних ділянок; уточнити параметри існуючих споруд та прилеглих до них територій; визначити межі зон екологічного та техногенного впливу проектованого об'єкта; обґрунтувати можливість розміщення об'єкта в межах позначеної території в умовах сформованої містобудівної ситуації. Будівництво сонячної електростанції здійснюється з метою практичного впровадження у Миколаївській області «державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки» та реалізацію у регіонах, завдань, визначених « Енергетичною стратегією України до 2030 року».

До складу проекту детального платну території входять пояснювальна записка та графічні матеріали.

Пояснювальна записка визначає: підстави для розробки детального плану території; природні, соціально-економічні і містобудівні умови; природні умови, характеристики рельєфу ділянки; соціально-економічні і містобудівні умови; оцінку існуючої ситуації; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структуру забудови, яка пропонується; пропозиції щодо встановлення режиму забудови територій, передбачених для перспективної містобудівної діяльності; переважні, супутні та допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження; основні принципи планування і забудови території, формування архітектурної композиції; питання житлового фонду та розселення, системи обслуговування населення, розміщення основних об’єктів обслуговування, транспорту і вулично-дорожньої мережі, організації руху транспорту і пішоходів, розміщення автостоянок, інженерного забезпечення, інженерної підготовки та інженерного захисту території, благоустрою території, містобудівних заходів щодо поліпшення стану навколишнього середовища; основні техніко-економічні показники; перелік вихідних даних.

До графічних матеріалів входять: Загальні дані; Загальний вигляд 1, 2, 3; Схема розташування території у планувальній структурі Новотроїцької селищної ради М; Схема розташування території у планувальній структурі розселення; Опорний план. План існуючого використання території. Схема планувальних обмежень М 1: 2000; Проектний план М1:2000; Схема інженерної підготовки та вертикального планування М 1:2000.

2. Основні техніко-економічні показники, що відображають зміст детального плану території:

Земельна ділянка для відведення під розміщення фотогальванічної електростанції орієнтовною площею 20.1111 га

Площа забудови (адміністративно-побутова споруда, навіс, інвенторні станції, КТП, РП-10 кВ – 380,0 кв.м.

Площа покриття (дорожнього) – 13 600,0 кв.м

Проектна потужність ФЕС – 13,70 МВт

Поле для розміщення сонячних модулів – 18,20 га.

Коефіцієнт використання території – 84,0%

3. Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення:

Проект детального плану території розроблений на підставі розпорядження Снігурівської райдержадміністрації Херсонської області № 218-р від 03.05.2017р. «Про розроблення детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Афанасіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) для розміщення сонячної електростанції з використанням енергії сонця».

Замовник розроблення детального плану території - Афанасіївська сільська рада.

Розробник детального плану території - Фізична особа-підприємець Чикиш Віталій Олександрович (м. Херсон).

Фінансування робіт по розробленню детального плану території проводиться за рахунок коштів Товариства з обмеженою відповідальністю «РЕНДЖИ БІОЕНЕРГО» (м. Київ, вул. Велика Васильківська 72-А, оф. 177).

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території:

З проектом детального плану території можна ознайомитись з 16.06.2017р. по 16.07.2017р. у приміщенні Афанасіївської сільської ради за адресою: 57342, Миколаївська область Снігурівський район Афанасіївська сільська рада, вул. Афанасія Сковороди, 13, у робочі години з 09:00 до 17:00, а також на офіційному веб-сайті Снігурівської районної державної адміністрації ( http://snigurivka-rda.gov.ua/ ). За вказаною адресою та у визначений термін приймаються пропозиції громадян до проекту детального плану території, подані у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом. Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

5. Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Сільський голова Афанасіївської сільської ради Хомко Василь Юрійович.

6. Заплановані інформаційні заходи.

Інформаційні заходи щодо ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановані у вигляді експонування матеріалів та схем детального плану території у приміщенні Афанасіївської сільської ради. Дата: 07.06.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції