Увага! Конкурс!

Снігурівське об’єднане управління Пенсійного Фонду України Миколаївської області оголосило конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії “В” - спеціаліста Березнегуватського відділу обслуговування громадян Снігурівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади розміщено на офіційному сайті Нацдердслужби та веб-сайті Пенсійного фонду України.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном (05162) 3-20-91.

Дата: 23.05.2017    Всі новини розділу →