Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Актуальна інформація

→  "Адміністративні послуги для тебе" посібник громадянину (pdf)

→  Центр надання адміністративних послуг в дії

→  Уряд впровадив пілотні електронні адмінпослуги у сфері будівництва

→  Звіт про роботу за І квартал 2015 року

→  Звіт про роботу за 9 місяців 2015 року


Снігурівська райдержадміністрація повідомляє про прийняття регуляторного акту - розпорядження голови райдержадміністрації “Про затвердження Порядків проведення конкурсу для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг Снігурівської районної державної адміністрації”, зареєстроване в Снігурівському районному управлінні юстиції 08 липня 2015 року за №8/111. З Порядками проведення конкурсу для надання супутних послуг, пов'язанних з наданням адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг Снігурівської РДА, можна ознайомитись на офіційному сайті райдержадміністрації та в Центрі надання адміністративних послуг Снігурівської РДА).

→  Про затвердження Порядків проведення конкурсу для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг Снігурівської районної державної адміністрації

→  Інструкція з використання електронного сервісу «Замовлення через мережу Інтернет Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку»

→  Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 79 від 24.04.2015 «Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт»


Мінекономрозвитку представило державний онлайн-портал адміністративних послуг

 

У середу, 16 березня, Міністерство економічного розвитку презентувало на засіданні уряду державний онлайн-портал адміністративних послуг. Представив проект заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. Поки що ресурс працює в тестовому режимі. 

"Ми почали з себе і електронізували перші 12 послуг в Міністерстві економіки. Зараз усього на порталі розміщено вже 16 послуг, які повністю переведені. Сподіваємося, що до кінця року їх перелік уже буде йти не на десятки, а на сотні", - повідомив він.   

Зазначається, що на порталі буде розміщена інформація про адміністративну послугу, список, шаблони та зразки документів, необхідних для її отримання, а також контактна інформація та місце отримання послуги. Крім того, впроваджуються механізми сплати за послуги. 

Про портал електронних послуг

Даний портал є пілотною версією Єдиного державного порталу адміністративних послуг (Портал).

Портал створюється на вимогу Закону України про Адміністративні послуги з метою спрощення способів отримання адміністративних послуг для громадян та бізнесу.

Цілі пілотного проекту Порталу:

 • впорядкування та надання вичерпної інформації про адміністративні послуги

 • впровадження та вдосконалення методологічних механізмів надання адміністративних послуг, функціональних елементів Порталу (особистий кабінет, системи ідентифікації користувачів, взаємодія з іншими органами, що надають послуги тощо)

Як функціонуватиме Портал:

Послідовність дій для роботи з порталом

Функціональні елементи

Особистий кабінет – створюється для одержувачів послуг та використовується як механізм спілкування між заявником та надавачем послуг.

Ідентифікація – процедура розпізнавання особи. На даному етапі буде використовуватись електронний цифровий підпис. З часом доступними стануть різні методи ідентифікації, по мірі технічної та юридичної готовності.

Подача документів – форми заяв та документи подаються в електронному вигляді. Електронний підпис засвідчує автентичність документів.

Отримання послуги - відбуватиметься в особистому кабінеті шляхом надання результату послуги в електронному вигляді.

Зворотній зв’язок здійснюється через електронну пошту заявника.

Етапи розвитку Порталу:

 • Робота Порталу в інформаційному режимі та забезпечення вичерпної інформації про:

  • адміністративну послугу

  • список, шаблони та зразки документів необхідних для отримання послуги

  • контактну інформацію та місце отримання послуги

 • Надання послуг в електронному вигляді:

  • Послідовне впровадження послуг в електронному вигляді (по мірі готовності суб’єктів надання)

  • Розширення способів ідентифікації одержувачів послуг (на початкову етапі використовується електронний цифровий підпис)

  • Впровадження механізмів сплати за послуги

Інформаційна довідка про роботу Центру надання адміністративних послуг Снігурівської райдержадміністрації за 5 місяців 2017 року
Інформаційна довідка про роботу Центру надання адміністративних послуг Снігурівської райдержадміністрації за 2017 рік