Снігурівка » Податкова діяльність
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До місцевих бюджетів Снігурівщини надійшло 4,77 млн. гривень

З початку року місцеві скарбниці Снігурівщини отримали 4,77 млн. грн. Зокрема, у лютому до бюджетів надійшло 2,45 млн.грн.

Як і раніше, головним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб. За січень - лютий 2014 року цього податку надійшло 3,747 млн. грн., або 78,5 % від загальних надходжень. Також до місцевого бюджету протягом двох місяців сплачено 0,8 млн.грн. плати за землю; 0,01 млн. грн. за користування надрами; 0,01 млн.грн. за користування водними ресурсами.

Окрім того, місцевий бюджет отримав 0,4 млн. грн. єдиного податку. Усвідомлюючи всю відповідальність за життєдіяльність країни, Снігурівське відділення Жовтневої ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області забезпечує стабільне і ритмічне наповнення бюджетів. В свою чергу, ми чекаємо також від бізнес-спільноти адекватного відношення до виконання конституційного обов’язку щодо  сплати податків. Кожна гривня спрямована в дохід держави сьогодні - це інвестиція у безпеку та майбутнє нашої країни.