Снігурівка » Податкова діяльність
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Декларуйте доходи вчасно!

Снігурівське відділення Жовтневої ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області нагадує, що з 1 січня 2014 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2013 року.

Згідно із положеннями Податкового кодексу України термін подання річних податкових декларацій про майновий стан та доходи встановлено до 1 травня року, що настає за звітним.

Отримати консультації щодо заповнення декларацій про доходи, податкової знижки та подати декларації громадяни можуть звернувшись до Центру обслуговування платників Жовтневої ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Торгова, 63А, каб. 109, який працює щоденно у будні дні з  9:00 до 19:00 і в суботу (з 9:00 до 16:00), телефони для довідок – 255092, 253170,або ж до Снігурівського відділення Жовтневої ОДПІ за адресою м.Снігурівка вул.Леніна,3/1 тел. 3-30-11.