Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

У Миколаївському аеропорту відновлено світлосигнальне обладнання

Сьогодні, після трьох місяців напруженої роботи, на комунальному підприємстві “Миколаївський міжнародний аеропорт” відновлено роботу світлосигнального обладнання злітно-посадкової смуги.

Як зазначив керівник підприємства, Михайло Галайко, роботи з відновлення світлосигнального обладнання (ССО), яке до цього моменту не працювало протягом чотирьох років, проведено силами трудового колективу КП “ММА”.

«Світлосигнальне обладнання відновлено силами працівників підприємства за мінімальних витрат. Варто зауважити, що в інших аеропортах України відновлення ССО вже проводилось, але не в таких масштабах. Чотири роки обладнання не працювало та не обслуговувалось. Велику кількість елементів довелось повністю замінити», – зазначив Михайло Галайко.

Керівник підприємства впевнений, що відновлення ССО дасть можливість пришвидшити запуск роботи аеропорту та забезпечить можливість прийняття повітряних суден в складних метеоумовах та в нічний час.

«Сьогодні обладнання працює в тестовому режимі, що дозволяє в найкоротші строки усунути всі недоліки та забезпечити його безперебійну роботу», – прокоментував Михайло Галайко.


Дата: 03.11.2017 | 9:02


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також: