Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Інна Бойко провела нараду з сільськими головами щодо вирішення нагальних питань

14 травня 2018 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду з сільськими головами з щодо вирішення нагальних питань та визначення пріоритетних напрямків розвитку.

Голова РДА разом з учасниками засідання та представниками сільських рад розглянули фінансові питання та показники вільних коштів. Також, не оминули тему збереження дорожнього покриття. Сільські голови практично одноголосно підтримали ідею щодо встановлення габаритно-вагового комплексу на трасі Т15-08. За повідомленням Інни Бойко, дорожніми службами планується проведення поточного дрібного ремонту (підсипка щебнем) доріг місцевого значення: Першотравневе – Виноградне, Калинівка – Новопетрівка та відрізок дороги біля сіл Василівка та Євгенівка.

Окрім того, в ході наради очільниця району приділила особливу увагу питанню звернень громадян та якості їх відпрацювання. Особливо це стосувалося таких вкрай важливих тем, як водозабезпечення, соціальний захист та інші пріоритетні для населення питання.


Дата: 15.05.2018 | 18:55


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

18 липня 2018 р.
14.00

Спільна нарада для суб’єктів підприємницької діяльності Снігурівського району за участі представників контролюючих та правоохоронних органів, депутатів Снігурівської районної ради та Миколаївської обласної ради.

Місце проведення: зала засідань Снігурівської РДА

Деталі проведення

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України