Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Валентин Гайдаржи: “За квітень-травень цього року на трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате» підрядники уклали більше 17 км верхнього шару асфальтобетону.”

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи в ході робочої наради з представниками Служби автодоріг в Миколаївській області, облавтодору, Укртрансбезпеки і управління інфраструктури Миколаївської ОДА.

“Через дощ виконані не всі обсяги запланованих робіт. Проте вдалося продовжити ремонтні роботи на трасах Н-24, Т-1506 і Т-1508. Одночасно фахівці продовжують контролювати якість ремонтних робіт, що виконуються підрядними організаціями.

Хотілося б зазначити, що з початку цього року, а точніше за квітень-травень на трасі Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка-Березнегувате» підрядники уклали більше 17 км верхнього шару асфальтобетону.” – зазначив Валентин Васильович.


Дата: 14.05.2018 | 20:43


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

18 липня 2018 р.
14.00

Спільна нарада для суб’єктів підприємницької діяльності Снігурівського району за участі представників контролюючих та правоохоронних органів, депутатів Снігурівської районної ради та Миколаївської обласної ради.

Місце проведення: зала засідань Снігурівської РДА

Деталі проведення

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України