Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Пам’ятка призовнику!!!

Відповідно до Конституції України, Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” в Україні установлюється військовий обов’язок з метою підготовки громадян України до захисту Вітчизни, забезпечення особовим складом Збройних Сил України. Військова служба є державною службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров’я і віком громадян України,що пов’язана із захистом Вітчизни.

На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров’я громадяни України чоловічої статті і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Призовники, яким надійшла повістка військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт у строк, зазначений в повістці. У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

У ході проведення чергового призову зміна місця військового обліку громадян призовного віку не допускається, за винятком підтверджених відповідними документами випадків.

Всі призовники, хто тимчасово покинув місце свого постійного проживання, зобов’язаний з початком чергового призову повернутись до місця свого перебування на військовому обліку та звернутись до військового комісаріату для уточнення своїх облікових даних та проходження призовної комісії.

У разі неявки призовника без поважних причин за викликом військового комісаріату на призовну комісію він несе відповідальність, установлену законом.

На призовну комісію покладається завдання: направлення до відповідних правоохоронних органів матеріалів на призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу.

 

ТВО військового комісара

Снігурівського районного військового комісаріату

майор Р.В.ЗВОЛЬСЬКИЙ


Дата: 19.02.2018 | 17:18


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

22 червня 2018 року
08.30

До Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні в м.Снігурівка відбудуться меморіальні заходи:

  • пам’ятний мітинг біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам;
  • церемонії покладання квітів до стел та пам’ятних знаків загиблим воїнам.

28 червня 2018 року
09.00

Кубок з футболу до Дня Конституції України та Дня молоді.

Місце проведення: м.Снігурівка, стадіон “Колос”.

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...