Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Вітаємо з ювілеєм!

10 лютого 2018 року шанована в м. Снігурівка людина – Шпак Віктор Максимович святкує 80-ти річчя. В Снігурівці Віктора Максимовича знають як викладача автосправи, директора навчально-виховного комбінату, директора Станції юних техніків та викладача гуртка авіамодельного спорту з багаторічним стажем. Його неабиякий хист та багаторічний досвід допомогли його вихованцям досягнути своєї мрії та стати авіа-, авто-, судноінженерами та льотчиками.

Шановний Вікторе Максимовичу!

Прийміть найкращі привітання з ювілейним Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, життєвої наснаги, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду, будуть яскравими, наповненими щасливими подіями!

Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі та щастя у житті! Нехай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто спілкується з Вами, та нових надійних друзів. Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!

 

Голова райдержадміністрації Інна Бойко

Дата: 10.02.2018 | 6:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

26 квітня 2018 року
09:00

Мітинг та покладання квітів до меморіалу жертвам Чорнобильської катастрофи

Місце проведення: меморіал жертвам Чорнобильської катастрофи, паркова зона біля Снігурівського відділу поліції та Укрпошти

27 квітня 2018 року
10:00

Пленарне засідання XXV позачергової сесії районної ради.

Місце проведення: зала засідань районної ради.

Читайте також:

Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...