Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Інна Бойко: “Ми не можемо більше затримувати процес газифікації із-за тих, хто досі не визначився, чи потрібен їм газ в квартирі, чи ні.”

Сьогодні, 12 січня 2018 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко провела зустріч з представниками ОСББ мікрорайону “Семи вітрів”, під час якої були обговорені питання завершення газифікації багатоквартирних будинків даного мікрорайону. Як було повідомлено раніше, ще 2 грудня 2017 року зовнішні мережі газопроводу були передані в експлуатацію. Проте, з внутрішніми мережами стан справ обстоїть дещо інакше.

Газ не можливо пустити в квартири до тих пір, поки не будуть введені в експлуатацію внутрішні мережі газопостачання. Тому і постало питання, як можна вплинути на деяких мешканців, які не можуть визначитися, потрібен їм газ в оселі, чи ні. Нагадаємо, що газифікація будинків мікрорайону “Семи Вітрів” є соціальним проектом і значна частина витрат, пов’язаних з підключенням до газової мережі для населення покривається з бюджету.

Інна Бойко звернулася з проханням до голів ОСББ протягом наступних вихідних – 13-14 січня більш детально проінформувати мешканців щодо завершення процесу газифікації та до 15 січня надати інформацію про остаточну кількість бажаючих під’єднатися до газової мережі.

“В понеділок, 15 січня, кількість абонентів буде остаточно затверджена . Ми не можемо більше затримувати процес газифікації із-за тих, хто досі не визначився, чи потрібен їм газ в квартирі, чи ні. Далі ми тягнути не можемо. Саме це і є причиною затримання процесу газифікації.” – пояснила Інна Бойко.

В процесі зустрічі мешканцями було піднято ряд інших питань життєдіяльності мікрорайону.

Наостанок, головам ОСББ були надані контакти очільниці району та її заступника, до яких можна буде звернутися у випадку виникнення будь-яких питань при проведенні газифікації.


Дата: 12.01.2018 | 17:41


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

22 червня 2018 року
08.30

До Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні в м.Снігурівка відбудуться меморіальні заходи:

  • пам’ятний мітинг біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам;
  • церемонії покладання квітів до стел та пам’ятних знаків загиблим воїнам.

28 червня 2018 року
09.00

Кубок з футболу до Дня Конституції України та Дня молоді.

Місце проведення: м.Снігурівка, стадіон “Колос”.

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...