Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

В райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

11 січня заступник голови райдержадміністрації Андрій Гищак провів перше в цьому році засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія розглянула дев’ять питань, пов’язаних із захистом прав, свобод та законних інтересів дітей району.

Члени комісії одноголосно проголосували про встановлення піклування над двома дітьми. Один з яких навчався в школі-інтернат. Дві родини відкрили свої домівки для цих дітей.

Занепокоєння членів комісії викликало становище дітей в сім’ях, де батьки зловживають спиртними напоями, не турбуються про своїх дітей. Тому діти з вини батьків опинилися в складних життєвих обставинах і потребують допомоги.

Комісія надала ряд рекомендацій відділу освіти, службі у справах дітей, РЦСС СДМ та батькам стосовно подальшої роботи з дітьми, які мають серйозні поведінкові розлади.


Дата: 12.01.2018 | 9:03


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

18 липня 2018 р.
14.00

Спільна нарада для суб’єктів підприємницької діяльності Снігурівського району за участі представників контролюючих та правоохоронних органів, депутатів Снігурівської районної ради та Миколаївської обласної ради.

Місце проведення: зала засідань Снігурівської РДА

Деталі проведення

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України