Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Обговорили план організаційних заходів щодо утворення Снігурівської ОТГ

9 січня в приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання спільної робочої групи з питань підготовки проектів рішень щодо утворення Снігурівської об’єднаної територіальної громади.

Робоча група у складі представників міської ради та восьми сільських рад обговорили план організаційних заходів щодо приєднання Афанасіївської, Василівської, Тамаринської, Павлівської, Кобзарцівської, Нововасилівської, Калинівської та Першотравневої сільських рад до Снігурівської міської ради в рамках реформи децентралізації.

Крім того, під час обговорень секретар міської ради Тетяна Андрющенко відмітила, що відповідно до плану організаційних заходів також буде розроблено інвестиційний проект громади на фінансування з ДФРР, який буде подано на розгляд до Миколаївської ОДА.

“Практично в кожній сільській раді, а також в міській раді є проекти, які не повинні залишатися в ящиках столів. І ці проекти повинні працювати на розвиток громади, враховуючи всі села.” – зазначила секретар міської ради Тетяна Андрющенко. Таким чином, може з’явитися можливість дати “зелене світло” тим проектам, для втілення яких не вистачило коштів.

Після обговорення плану організаційних заходів, попередньо були розглянуті деякі питання організаційної структури та штатного розпису громади.

Сільським головам було надано проект статуту майбутньої ОТГ для ознайомлення та внесення відповідних пропозицій, які будуть розглянуті на наступному засіданні.

Кінцевим етапом роботи даної робочої групи буде розроблення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад, яке потім буде прийнято на сесіях міської та сільських рад. Після чого, даний проект рішення буде передано до ОДА на перевірку відповідності до чинного законодавства, а згодом і призначення виборів до Снігурівської ОТГ.


Дата: 10.01.2018 | 15:46


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

22 червня 2018 року
08.30

До Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні в м.Снігурівка відбудуться меморіальні заходи:

  • пам’ятний мітинг біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам;
  • церемонії покладання квітів до стел та пам’ятних знаків загиблим воїнам.

28 червня 2018 року
09.00

Кубок з футболу до Дня Конституції України та Дня молоді.

Місце проведення: м.Снігурівка, стадіон “Колос”.

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...