Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

25 листопада – 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні

Шановні мешканці району! Багато жахливих трагедій пережив український народ за всю історію свого існування. Ледь не кожна сторінка нашої історії омита кров’ю предків. Однією з таких скорботних дат на скрижалях української історії є Голодомор 1932-1933 років, коли за інформацією дослідників щодня помирало близько 34 тисячі осіб, тобто 1440 осіб щогодини, або ж 24 особи щохвилини…

Насправді це жахливі цифри. І по сьогоднішній день не вкладається у голові, те, що на щедрій українській землі, де простягаються широкі пшеничні лани, люди падали від голоду, який був штучно створений тоталітарним режимом з метою знищення української нації.

Сьогодні, вшанування пам’яті жертв голодоморів – не історична данина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять і його очевидців, і сучасного покоління. Наш святий обов’язок – закарбувати в серцях пам’ять про невинно убитих наших братів та сестер, зробити все можливе аби ані наші нащадки, ані світове співтовариство не забули про геноцид українського народу.

Навіть сьогодні, у нелегкій боротьбі українцям знову доводиться відстоювати свою гідність, свободу і незалежність. Цей скорботний день має об’єднати український народ, всіх громадян навколо вшанування пам’яті про загиблих від голоду.

В скорботі схиляємо голови за усіма безневинно убієними!

Голова райдержадміністрації Голова районної ради
Інна Бойко Тетяна Мезіна

Дата: 25.11.2017 | 8:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Читайте також: