Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Депутати Миколаївської міської ради підтримали ідею облаштування у місті «Траси здоров’я»

 

Депутати постійної комісії з питань містобудування, архітектури та будівництва, регулювання земельних відносин та екології підтримали створення в миколаївському парку “Перемоги” “Траси здоров’я”, проект якої представляв радник голови Миколаївської облдержадміністрації з питань спорту Максим Бревда.

Він розповів, що головна мета “Траси здоров’я” полягає в облаштуванні 4 км території парку “Перемоги”, на якій будуть всі умови для тренувань велосипедистів і ролерів.

Крім цього проектом передбачається озеленення і освітлення парку та його благоустрій. На території парку буде облаштовано: прокат роликів і велосипедів, спорт-бари, парклет, зони відпочинку та кемпінг, поля для міні-футболу та волейболу, прокат скутерів, дитячі майданчики і розваги, траса з перешкодами для проходження на час, обладнаний пляж, алея слави спортивних зірок Миколаєва, а також відомих містян. Проект передбачає закриття території парку “Перемоги” для автотранспорту. Загальна вартість первинного проекту складає близько 6,4 млн грн. Надалі буде реконструкція самого парку, загальна вартість якої приблизно 21-22 млн грн.

Депутати підтримали ініціативу облаштування у місті “Траси здоров’я”, тож наступний етап для проекту – голосування на сесії міської ради. У разі, якщо депутати підтримають проект, він може бути реалізований вже влітку 2018 року.


Дата: 14.11.2017 | 9:38


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

22 червня 2018 року
08.30

До Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні в м.Снігурівка відбудуться меморіальні заходи:

  • пам’ятний мітинг біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам;
  • церемонії покладання квітів до стел та пам’ятних знаків загиблим воїнам.

28 червня 2018 року
09.00

Кубок з футболу до Дня Конституції України та Дня молоді.

Місце проведення: м.Снігурівка, стадіон “Колос”.

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...