Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Інна Бойко провела щотижневу апаратну нараду

Сьогодні, 13 листопада 2017 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко провела щотижневу апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації доповіли про основні напрямки своєї роботи протягом поточного тижня, зазначивши проблемні питання по відповідних сферах, та пріоритети у роботі протягом наступного тижня.

На порядку денному також було чимало важливих питань, які стосувалися багатьох сфер життя району. Зокрема, обговорили питання забезпечення учасників АТО дровами та надання матеріальної допомоги, вжиття заходів щодо запобіганню крадіжок в районі та питання приведення до відповідності ПРУ в колишній будівлі Банку “Україна”.

Крім того, за словами очільниці району, невдовзі Кабінетом Міністрів України буде виділено кошти у розмірі 1 300 000 грн на ремонт даху Снігурівської центральної районної лікарні. Інна Володимирівна доручила розпочати процедуру пошуку підрядної організації для виконання ремонтних робіт.

По закінченню наради були надані протокольні доручення.


Дата: 13.11.2017 | 17:42


Приєднутесь до нашої спільноти в Facebook:

Читайте також: