Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

В райдержадміністрації відбулося засідання експертної групи з питань впровадження проектів розвитку місцевого самоврядування району

9 листопада 2017 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела засідання експертної групи з питань впровадження проектів розвитку місцевого самоврядування району за участю депутатів обласної ради Андрія Закусілова та Надії Боднар, голови районної ради Тетяни Мезіної, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та сільських голів.

12 жовтня 2017 року Миколаївською обласною радою було оголошено щорічний обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Миколаївської області.

Сільські голови представили членам експертної групи на попередній розгляд проекти соціально-економічного розвитку, які будуть запропоновані для участі у обласному конкурсі. Загалом, на розгляд було надано 8 проектів.

Зокрема, міською радою було запропоновано два проекти. Перший проект стосувався інноваційної системи збору твердих побутових відходів, який передбачає закупівлю контейнерів та пресу для подальшої утилізації. Другий проект є соціальним і передбачає створення на базі міського ДНЗ №3 гуртків та спеціально обладнаних куточків, спрямованих на моральний та соціальний розвиток дітей.

Досить непогані проекти представила Афанасіївська сільська рада, яка має значний досвід у запроваджені різних проектів соціально-економічного розвитку. Перший проект – “Благоустрій населених пунктів – висока якість життя людини” передбачає проведення благоустрою та очищення території сільської ради від сміття, сухостою, облаштування місць відпочинку контейнерами для збору сміття. Досить цікавий другий проект “Зелений туризм – візитна картка Афанасіївської сільської ради” як поштовх для відродження традицій і культури. Проект передбачає проведення цікавих заходів для гостей: знайомство з сільськими традиціями, смак української кухні, екскурсії, відпочинок біля води з рибалкою, розважальні програми для дітей, домашня випічка, вишивання, в’язання, тощо.

Також, свої проекти представили представники Нововасилівської, Червонодолинської, Новопетрівської та Центральної сільських рад. Деякі з представлених проектів було направлено на доопрацювання і повторно розглядатимуться на наступному засіданні експертної групи, яке відбудеться 14 листопада.


Дата: 09.11.2017 | 21:24


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

22 червня 2018 року
08.30

До Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні в м.Снігурівка відбудуться меморіальні заходи:

  • пам’ятний мітинг біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам;
  • церемонії покладання квітів до стел та пам’ятних знаків загиблим воїнам.

28 червня 2018 року
09.00

Кубок з футболу до Дня Конституції України та Дня молоді.

Місце проведення: м.Снігурівка, стадіон “Колос”.

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...