Ветеран в строю

Підполковник ЗСУ Ілля Йосипович Шестацький уже давно пішов у відставку. Днями він відзначив своє 70-річчя. З них 27 років віддав армійській службі та 17 років пропрацював у Снігурівському райвійськкоматі. Ветеран Збройних Сил України і сьогодні в строю.

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва, Ілля Йосипович завітав до музею воїнів-інтернаціоналістів. Багато цікавого довелося почути від цієї людини, адже немало його колишніх товаришів по службі пройшли страшні випробування Афганом.

Седой, пожилой подполковник,
Прости, что с тобою на “ты”,
Есть у тебя уже внуки,
Дай Бог им не видеть войны!

Дата: 12.10.2017    Всі новини розділу →