Про зміни в пенсійному законодавстві з 01.10.17 р.

Відповідно до ухваленого 03.10.2017 року Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” Снігурівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Миколаївської області повідомляє наступне. Законом передбачено наступне:

- осучаснення ( перерахунок ) призначених раніше пенсій з урахуванням середньої зарплати за 2014, 2015 і 2016 роки (3764,40 грн) та змінення з 1,35 на 1 величини оцінки одного року страхового стажу ;

- скасування особливого порядку виплати пенсій пенсіонерам, які працюють(100% виплата пенсій);

- нові умови виходу на пенсію залежно від набутого страхового стажу;

- порядок відновлення виплати пенсій жінкам, які достроково вийшли на пенсію після досягнення пенсійного віку 55 років;

- з 1 жовтня 2017 року надбавки, доплати, підвищення, інші пенсійні виплати встановлені законодавством розраховуються від показника прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність встановленого на 1 грудня 2017 року Законом України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” збільшеного на 79 гривень - 1452 грн.

Управлінням проведено перерахунки пенсій - осучаснення (перерахунок ) призначених раніше пенсій з урахуванням середньої зарплати за 2014, 2015 і 2016 роки (3764,40 грн) та зменшення з 1,35 на 1 величини оцінки одного року страхового стажу та перерахунок пенсій відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” з використанням прожиткового мінімума встановленого на 1 грудня 2017 року збільшеного на 79 гривень -1452 грн.

Виплата перерахованих пенсій буде здійснено за додатковими відомостями у жовтні 2017 року. В разі якщо сума доплати менше 140 грн –до додаткових відомостей вони не включаються, а будуть виплачені в листопаді 2017 року.

О.Г.Гриженку
Начальник Снігурівського об’єднаного