Відбулася виїзна міжвідомча апаратна нарада

9 жовтня 2017 року, головою районної ради Тетяною Мезіною та керівником апарату райдержадміністрації Наталією Сокульської за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та державних установ було проведено виїзну міжвідомчу апаратну нараду на території Баратівської сільської ради. Представники району оглянули об’єкти соціальної інфраструктури населених пунктів сільської ради: ФАПи, школи, дитячі садки, бібліотеки та клуби. В ході робочого візиту голові сільської ради Сергію Мігасу та керівникам було надано відповідні доручення та рекомендації.

В ході наради, начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Друзь навела присутнім показники виконання зведеного бюджету Снігурівського району за 9 місяців 2017. За словами Наталії Михайлівни показник перевиконання становить 111%.

Також, на нараді були підняті питання забезпечення пожежної безпеки на об'єктах з постійним перебуванням дітей, стан джерел протипожежного водопостачання на закріплених територіях сільрад Снігурівського району, стан підготовки об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Обговорили роботу органів місцевого самоврядування із сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. По закінченню наради були надані протокольні доручення.

Дата: 10.10.2017    Всі новини розділу →