В Снігурівці відбувся навчальний семінар з цивільного захисту

Сьогодні, 6 жовтня 2017 року, в приміщенні будинку творчості дітей та юнацтва відбувся навчальний семінар з цивільного захисту, у якому взяли участь представники установ та організацій району. Семінар провів викладач Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Вадим Кадимський.

Вадимом Леонідовичем було доведено основні моменти з Кодексу цивільного захисту України та інших керівних документів щодо організації та здійснення заходів з питань цивільного захисту.

Зокрема, було роз’яснено порядок укриття населення району в захисних спорудах цивільного захисту, проведення евакуаційних заходів та оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Під час навчання слухачі отримали рекомендації, які допоможуть їм орієнтуватися в питаннях проведення заходів запобігання надзвичайних ситуацій в мирний час та в особливий період.

Дата: 06.10.2017    Всі новини розділу →