Миколаївщина: за 9 місяців 2017 року забезпечено понад 2,6 млрд гривень ЄСВ

Єдиний соціальний внесок є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадянам тощо.

У січні-вересні 2017 року органами ДФС у Миколаївській області до бюджету мобілізовано 2,6 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. У порівнянні з відповідним періодом 2016 року, надходження з єдиного внеску збільшено на 772 млн грн, або на 42 %.

Зокрема, у вересні 2017 року на забезпечення соціального захисту громадян спрямовано понад 300 млн грн ЄСВ, що у 1,5 рази більше, ніж у вересні 2016 року.

Дата: 06.10.2017    Всі новини розділу →