В райдержадміністрації відбувся семінар з соціально-економічного розвитку

Сьогодні, 5 жовтня 2017 року, в залі засідань відбувся тематичний семінар “Стратегія соціально-економічного розвитку території із застосуванням SWOT-аналізу” за участю державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування сільських, селищних рад, депутатів місцевих рад Снігурівського та Березнегуватського районів.

Відкрили захід голова райдержадміністрації Інна Бойко та голова районної ради Тетяна Мезіна.

“Питання залучення інвестицій дуже важливе для Снігурівського району. Час іде вперед і щоб не відставати від поставлених перед нами завдань та проектів, ми вирішили провести цей семінар, щоб вас навчити та ознайомити з передовими методами соціально-економічного розвитку” - зазначила Інна Бойко звертаючись до присутніх.

Позаштатний викладач Центру підвищення кваліфікації, декан Південної бізнес-школи, директор Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимир Євсєєв розповів присутнім про можливості застосування SWOT-аналізу. Даний метод використовується у багатьох випадках для виявлення слабких та сильних сторін досліджуваного об’єкта: території, міста, села, селища. Це дозволяє виявити взаємозв’язок між слабкими та сильними сторонами, можливостями і загрозами для розвитку відповідної території. Дане питання є дуже актуальне для представників місцевого самоврядування, адже внаслідок реформи децентралізації на місцевих депутатів та на керівництво майбутньої громади буде покладена велика відповідальність за розвиток даної території, наскільки ця територія буде інвестиційно-привабливою, економічно самопотужною, туристично-привабливою.

Дата: 05.10.2017    Всі новини розділу →