Коротко про головне

Сьогодні, 11 вересня 2017 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко та голова районної ради Тетяна Мезіна провели щотижневу апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій державної форми власності району.

Розпочавши нараду, Інна Володимирівна представила присутнім керівника апарату райдержадміністрації Сокульську Наталію Вікторівну та в.о. головного лікаря Центру ПМСД Соловйова Павла Івановича.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Друзь Н.М. доповіла про стан виконання видаткової та дохідної частин районного бюджету станом на 01.09.2017 року. Виконання видаткової частини загального фонду районного бюджету за 8 місяців 2017 року складає 92%. Детальніше зупинилась на використанні субвенцій з державного бюджету.

Пєганова А.О., начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації, проінформувала про проведену 09 вересня 2017 року спартакіаду до Дня фізичної культури та спорту.

Голова райдержадміністрації звернулась до керівників щодо надання інформації про стан виплат пенсій, допомоги по безробіттю; фінансування субсидій.

По закінченню наради, Бойко І.В. наголосила на безумовному дотриманні графіка прийому громадян, етики поведінки державного службовця.

Дата: 11.09.2017    Всі новини розділу →