Обрано голову Снігурівської районної ради ветеранів

Сьогодні, 6 вересня приміщенні Снігурівської музичної школи відбулася конференція районної ради ветеранів, в якому також взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна та голова Миколаївської обласної організації ветеранів Микола Поротніков.

На розгляд було винесено одне питання - обрання голови та заступника районної ради ветеранів. В результаті голосування, практично одноголосно була підтримана кандидатура Кармазіна Андрія Миколайовича. Заступником голови стала Наталія Олександрівна Чимбір.

Андрій Кармазін подякував усім за підтримку і запевнив, що прикладе всіх зусиль, щоб оправдати довіру своїх колег.

Також, було обрано новий склад президії районної ради ветеранів.

Дата: 06.09.2017    Всі новини розділу →