Інна Бойко провела нараду з керівництвом міста

Сьогодні, 6 вересня 2017 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду з міським головою Леонідом Голоблею, заступниками Олегом Поскрипко та Галиною Вітенко та секретарем міської ради Тетяною Андрющенко.

Учасники наради розглянули ряд важливих питань щодо ремонту деяких ділянок водопровідної мережі, реконструкція покрівлі хірургічного корпусу Снігурівської ЦРЛ за кошти Державного фонду регіонального розвитку, пільгові перевезення по місту, тощо. По закінченню наради було надано відповідні доручення.

Дата: 06.09.2017    Всі новини розділу →