Інна Бойко провела комісію з питань захисту прав дитини

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації під головуванням голови РДА Інни Бойко, яке відбулась 06.09.2017 року, розглянуто ряд важливих питань: про надання суду висновків про доцільність позбавлення батьківських прав одиноких матерів, які не піклується про своїх дітей, ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків, влаштували дітей до державних закладів і забули про їх існування; надання висновку до суду про визначення місця проживання дитини разом з матір’ю, питання захисту житлових й майнових прав та інтересів дітей тощо.

В результаті для суду підготовлено висновки про доцільність позбавлення батьківських прав матерів, надано висновок про визначення місця проживання дитини разом з матір’ю, прийнято 2 рішення стосовно дозволу на продаж та дарування житла.

Дата: 06.09.2017    Всі новини розділу →