До уваги громадськості району

Установчі збори для формування нового складу громадської ради заплановано провести 23 жовтня 2017 року.

Бажаючих взяти участь в новому складі громадської ради просимо надати необхідні документи поштою або нарочно на ім’я уповноваженої особи від ініціативної групи – П’яніка Дмитра Миколайовича – завідувача сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації (м. Снігурівка, вул. Центральна, 72 каб. 205, e-mail: rayadm_sng@ukr.net). Наручно документи приймаються протягом робочого дня – з 8:00 до 17:00.

Довідки та консультації за телефоном 3-10-04.

Зразки документів знаходяться на офіційному сайті райдержадміністрації в розділі «Громадська рада».

Ініціативна група з підготовки установчих зборів
для формування складу громадської ради
при Снігурівській райдержадміністрації

Дата: 06.09.2017    Всі новини розділу →