Об’єднання на межі районів: опубліковано текст змін до методики формування спроможних громад

На Урядовому порталі опубліковано текст змін до Методики формування спроможних територіальних громад щодо особливостей добровільного об'єднання громад, розташованих на територіях суміжних районів.

Зокрема, у відповідній Постанові Уряду йдеться, що пункт 8 Методики доповнюється абзацом такого змісту: «у разі входження до складу об’єднаної територіальної громади однієї або кількох територіальних громад, розташованих на території суміжного району, розширенню підлягають межі району, на території якого розташований адміністративний центр утвореної об’єднаної територіальної громади».

Також пункт 11 Методики доповнюється абзацом такого змісту: «за результатами консультацій та на підставі рішень органів місцевого самоврядування визначається потенційний адміністративний центр  спроможної територіальної громади».

Як повідомлялося, Уряд врегулював механізм добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів.

Дата: 06.09.2017    Всі новини розділу →