Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Про зміни у порядку надання субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 р. №609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» удосконалено порядок призначення та надання населенню житлових субсидій.

Зміни до порядку надання субсидій:

        1.Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидій

Змінено період, за який враховуються доходи під час призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг, з чотирьох кварталів до двох кварталів. Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи громадян.

Розрахунок субсидій  для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг у жовтні  на опалювальний період буде проводитися на підставі доходів за перше півріччя 2017  року.

Звертаємо увагу, що змінюється період отримання доходів лише при призначенні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг. При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання  твердого палива і скрапленого газу та субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу і оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.

  1. Виплата частини невикористаних коштів субсидій на опалення та субсидії на тверде паливо і скраплений газ членам сім`ї

Надано можливість у разі смерті особи, якій було призначено субсидію, виплачувати готівкові кошти субсидії на придбання твердого палива та частину невикористаної  суми  субсидій на індивідуальне опалення  одній із осіб, з урахуванням яких субсидія розраховувалася.

  1. Стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг

При призначенні субсидії на наступний термін відтепер  враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, якщо загальна її сума перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян (20*17 грн=340 грн).

  1. Інші зміни

Субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання.  Отримувач субсидії зобов`язаний інформувати протягом місяця про закінчення терміну реєстрації місця перебування.

Врегульовано питання призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна.

Зміни до соціальних нормативів

Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 р № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» в частині перегляду соціальних нормативів  споживання газу для приготування їжі та підігріву води.

Нові нормативи на газ

 Вид нагрівального

пристрою 

 З 19 серпня 2017 року 

 До 19 серпня 2017 року 

 

розрахунок на одну особу

газова плита

(за наявності централізованого

гарячого водопостачання)

 

3,3 м3

4,4 м3

газова плита

(за відсутності централізованого

гарячого водопостачання)

 

5,4 м3

7,1 м3

газова плита і

водонагрівач

10,5 м3

14 м3

 

Нові нормативи на опалення

Вид опалення

 З травня

2017 року 

 До травня

2017 року

газове

5 куб/м.кв

5,5 куб/м.кв

електричне

51 кВт/год

65 кВт/год

централізоване

0,0431 Гкал

0,0548 Гкал


З питаннями звертатися  в управління соціального захисту населення Снігурівської районної державної адміністрації  за адресою вул. Центральна, 173 м. Снігурівка або за телефоном 2-14-45, 2-12-94.Дата: 05.09.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції