Початок Другої Cвітової війни «Ми пам’ятаємо»

В районному історико – краєзнавчому музеї відбулася зустріч із учасником війни Шевцовим О.І. та дитям війни Захаровим Л.Д.

Друга світова війна – наймасштабніша світова війна в історії людства. Почалася 1 вересня 1939 р. і тривала до 2 вересня 1945р.

На фронтах загинуло за різними підрахунками, від 50 до 65-67млн. чоловік.

95 млн. було поранено або покалічено. Розповідаючи про військові події, ветерани наголосили на тому, що немає тепер для жодного народу питання загальнішого, важливішого, ніж збереження миру, забезпечення найголовнішого для кожної людини – право на життя, можливості жити й працювати в рідному краї.

І.Мочаліна, директор музею

Дата: 05.09.2017    Всі новини розділу →