Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко привітала школярів з початком нового навчального року

Барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом Першого дзвоника. Схвильовано радіють учні, вчителі, батьки. День Знань — це особливе свято! Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, а також і для випускників.

Сьогодні, 1 вересня до Снігурівської ЗОШ №3 завітали голова райдержадміністрації Інна Бойко, депутат обласної ради Андрій Закусілов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Любов Мендус та керуючий відділенням ПСП “Агрофірма “Роднічок” Олександр Копилов щоб привітати учнів з цим радісним святом.

Взявши слово, Інна Володимирівна відмітила, що саме ЗОШ №3 потрапила до 20-ти найуспішніших шкіл області по двом предметам. Звертаючись до першокласників, Інна Бойко зазначила:

- Сьогодні вас прийняли у велику родину, де з радістю будуть опікувати і навчати, адже у вас дуже чуйні вчителі. Також, у мене є дуже приємна новина - від мені першого заступника голови Миколаївської обласної ради Івана Кухти та від імені усіх фахівців міської ради я вручаю вчителям перших класів безкоштовні квитки до Миколаївського аквапарку “Водолій”. Відтепер, першокласники матимуть змогу у будь-який час відвідати аквапарк.

Також, передала вітання і від Героя України Олексія Опанасовича Вадатурського і передала приємні подарунки - баскетбольні та футбольні м’ячі.

В кінці своєї вітальної промови Інна Бойко представила нового директора школи - Голдуна Юрія Вікторовича. Інна Володимирівна побажала йому продовжити всі ті гарні починання, які є в школі, піднімати рівень знань та матеріальну базу школи.

Після промови очільниці району, Олександр Копилов вручив першокласникам приємні подарунки від ПСП “Агрофірма “Роднічок”.

Пролунав перший дзвінок і світлі класи ласкаво відкрили двері учням і запросили на перший у цьому навчальному році урок.Дата: 02.09.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції