Інна Бойко привітала школярів з початком нового навчального року

Барвиста осінь зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом Першого дзвоника. Схвильовано радіють учні, вчителі, батьки. День Знань — це особливе свято! Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, а також і для випускників.

Сьогодні, 1 вересня до Снігурівської ЗОШ №3 завітали голова райдержадміністрації Інна Бойко, депутат обласної ради Андрій Закусілов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Любов Мендус та керуючий відділенням ПСП “Агрофірма “Роднічок” Олександр Копилов щоб привітати учнів з цим радісним святом.

Взявши слово, Інна Володимирівна відмітила, що саме ЗОШ №3 потрапила до 20-ти найуспішніших шкіл області по двом предметам. Звертаючись до першокласників, Інна Бойко зазначила:

- Сьогодні вас прийняли у велику родину, де з радістю будуть опікувати і навчати, адже у вас дуже чуйні вчителі. Також, у мене є дуже приємна новина - від мені першого заступника голови Миколаївської обласної ради Івана Кухти та від імені усіх фахівців міської ради я вручаю вчителям перших класів безкоштовні квитки до Миколаївського аквапарку “Водолій”. Відтепер, першокласники матимуть змогу у будь-який час відвідати аквапарк.

Також, передала вітання і від Героя України Олексія Опанасовича Вадатурського і передала приємні подарунки - баскетбольні та футбольні м’ячі.

В кінці своєї вітальної промови Інна Бойко представила нового директора школи - Голдуна Юрія Вікторовича. Інна Володимирівна побажала йому продовжити всі ті гарні починання, які є в школі, піднімати рівень знань та матеріальну базу школи.

Після промови очільниці району, Олександр Копилов вручив першокласникам приємні подарунки від ПСП “Агрофірма “Роднічок”.

Пролунав перший дзвінок і світлі класи ласкаво відкрили двері учням і запросили на перший у цьому навчальному році урок.

Дата: 02.09.2017    Всі новини розділу →