Про перенесення термінів відкриття сезону полювання

За прогнозом Укргідрометцентру на більшості території України очікується жарка та спекотна погода з підвищенням температури повітря до 35-42 °С, яка буде утримуватися протягом серпня 2017 року.

З підвищенням температури повітря значно збільшується загроза виникнення пожеж у лісових масивах, сільгоспугіддях та на відкритих ділянках місцевості.

Протягом пожежонебезпечного періоду на території області виникло 867 подій, пов'язаних з пожежами в екосистемах та на відкритих територіях, із них 57 пожеж в лісових масивах, для ліквідації яких залучається практично вся техніка підрозділів ДСНС.

Протокольним рішенням від 22 червня 2017 року № 5 Державної комісії з питань ТЕБ та НС передбачено вводити на період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки тимчасові обмеження на відвідування населенням лісів та в'їзду до них автотранспортних засобів і приймати рішення щодо призупинення сезону полювання або його заборони.

Враховуючи вищезазначене, Вам необхідно проінформувати голів мисливських колективів, населення про перенесення терміну відкриття сезону полювання з серпня 2017 року на більш пізній час, до моменту зниження класу пожежної небезпеки.

Дата: 07.08.2017    Всі новини розділу →