4 серпня - День Національної поліції!

Шановні працівники Національної поліції Снігурівщини! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Служба в поліції - це не тільки важка праця. Це постійна готовність виконати будь-який наказ. Це прагнення захистити невинного. Це бажання поліпшити нас, людей, відновити мир і спокій у своїй державі. Кожен день співробітники поліції розкривають фінансові злочини для відновлення справедливості, протистоять криміналу для нашого захисту і ретельно досліджують дотримання законів для рівноправності, до якої ми всі так прагнемо. Бути поліцейським - це гордість!

Бажаємо всім вам міцної віри в своє святе покликання і в свою Батьківщину, здоров'я, благополуччя і процвітання. Дякуємо за вашу нелегку працю!

Голова райдержадміністрації,
Інна Бойко