Освіта Культура Он- лайн трансляції

Керівники району привітали колектив ФГ “Гармонія” із закінченням жнив

15 липня 2017 року голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна та начальник відділу агропромислового розвитку привітали хліборобів ФГ “Гармонія” із закінченням жнив. Також, керівники району нагородили кращих працівників фермерського господарства спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради а працівники районного будинку культури подарували присутнім пісні та гарний настій.

Ми не кожного дня співаємо пісні про хліб, читаємо вірші про працю хлібороба. Тож давайте поважати працю інших і шанувати хліб тихою любов’ю. Як це? Це значить, що ми ніколи не викинемо шматок хліба, а, побачивши таке, піднімемо хліб, і доземно вклонимося хліборобу за його святу працю, за любов до рідної землі.

І на закінчення Інна Бойко та Тетяна Мезіна побажали, щоб ніхто і ніколи не втратив смаку українського хліба, щоб всі люди завжди були ситі й здорові, веселі й щасливі, щоб в усі часи, в усі віки на українському столі на білій вишитій скатертині лежала духмяна, кругла, немов сонце, біла паляниця, а в усьому світі і на нашій рідній Україні панував мир.

Дата: 15.07.2017    Всі новини розділу →