Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інформуємо — роз'яснюємо

З метою здійснення інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань працевлаштування осіб з інвалідністю в Снігурівському районному центрі зайнятості пройшов інформаційний семінар для роботодавців та інспекторів відділу кадрів підприємств, організацій та установ району на тему “Окремі правові аспекти працевлаштування осіб з інвалідністю”.

Відкриваючи захід, директор районного центру зайнятості Ірина Заприкут проінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці, професійно-кваліфікаційний склад безробітних громадян, які мають інвалідність та зареєстровані в центрі зайнятості, розповіла про послуги служби зайнятості для осіб з інвалідністю. Окремо директор зупинилася на питанні можливості стажування безпосередньо на робочому місці та отриманні компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштованих на новостворені робочі місця осіб з інвалідністю.

До обговорення цього питання долучилась начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Іванова, яка ознайомила учасників семінару з основними нормативними актами, направленими на соціальний захист інвалідів в Україні. Мова йшла про те, що особи з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. Одним з головних питань для них є питання працевлаштування. «При цьому важливо, щоб роботодавці створювали безпечні і не шкідливі для здоров’я інвалідів умови праці, вживали заходів, спрямованих на запобігання подальшої інвалідності, на відновлення їх працездатності» - зазначила Світлана Миколаївна.

По завершенню семінару всі учасники зголосилися, що соціальний захист інвалідів є пріоритетною складовою діяльності як держави в цілому, так і окремо кожної соціальної служби та роботодавців. Людина з інвалідністю не повинна відчувати себе ізольованою від суспільного життя, самотньою і безпорадною.

В ході семінару присутні роботодавці отримали необхідну для них роздаткову інформацію та отримали вичерпні відповіді на поставлені питання.

 

Відділу взаємодії з роботодавцями

Снігурівського районного центру зайнятостіДата: 17.07.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції