«Україна крізь гомін віків»

16 липня у Снігурівській бібліотеці ім.В.Бойченка відбулась історико - інформаційна година «Україна крізь гомін віків», присвячена 27-й річниці з дня прийняття Декларації про Державний суверенітет України.

З ухваленням 16 липня 1990 року Верховною Радою України Декларації про державний суверенітет України в літописі нашої держави розпочалася нова сторінка, новий відлік часу – епоха утвердження України як самостійної та незалежної країни, - такими словами бібліотекар розпочала захід.

В читальному залі проведено екскурс в історію "Документ, що змінив епоху" . Присутній на заході А.С.Рудчак в своєму виступі відкрив нові сторінки історії щодо становлення держави - Україна, розповів про формування  національної свідомості, патріотизму і відповідальності за долю України. Змістове наповнення виставки «Велична і свята наша Україна» розкрило питання самовизначення української нації, народовладдя, державної влади, громадянства, територіальної цілісності, економічної самостійності, екологічної безпеки, культурного розвитку, зовнішньої і внутрішньої безпеки, міжнародних відносин.

Декларація про державний суверенітет стала поворотним пунктом в сучасній історії України.

Дата: 16.07.2017    Всі новини розділу →