Освіта Культура Он- лайн трансляції

Відбулось засідання комісії щодо виявлення незаконного обробітку земель

13 липня в кабінеті голови райдержадміністрації відбулось засідання інвентаризаційної комісії щодо виявлення фактів незаконного обробітку земель сільськогосподарського призначення державної форми власності на території Червонодолинської, Афанасіївської та Баратівської сільських рад.

Голова райдержадміністрації Інна Бойко ознайомила присутніх з розпорядженням голови облдержадміністрації від 26.05.2017 №174-р «Про створення інвентаризаційної комісії щодо виявлення фактів незаконного обробітку земель сільськогосподарського призначення державної форми власності», дорученням першого заступника голови облдержадміністрації Боня В.В. від 02.06.2017 №2453/0/05-61/3-17 щодо додержання вимог чинного законодавства щодо використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Миколаївської області та повідомила, що відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 07.06.2017 №256-р «Про створення інвентаризаційної комісії щодо виявлення фактів незаконного обробітку земель сільськогосподарського призначення державної форми власності» створено та затверджено склад інвентаризаційної комісії з виявлення фактів незаконного обробітку земель сільськогосподарського призначення державної форми власності.

На засіданні комісії відпрацьовані виявленні факти незаконного використання 7 земельних ділянок землекористувачами в межах Червонодолинської, Афанасіївської та Баратівської сільських рад, надані відповідні рекомендації та доручення.

Подібне засідання комісії вже проводилося 9 червня 2017 року. Було відпрацьовано 8 суб’єктів господарської діяльності, які незаконно обробляють 9 земельних ділянок загальною площею 286,77 га.

Дата: 13.07.2017    Всі новини розділу →