Освіта Культура Он- лайн трансляції

Керівники району привітали із закінченням жнив колектив ТОВ “Агро-Діло”

Давно в глибинах віків так уже склалося на Україні, що хліб у хаті — це достаток, добробут, це й відрада, і впевненість у завтрашньому дні. Хоч би де людина працювала, у місті чи у селі, на суші чи в морях, чи на повітряних трасах, всі ми голосом серця завжди поєднані з тими, хто годує країну, чия невмируща доля — літо й зиму бути в полях під відкритим небом. Вам, майстрам-хліборобам вклоняємось і в будні, і в свята, вашу любов до землі несемо в серцях. Адже хвала хлібові — це щоразу хвала людині творцеві, хвала життю й самій природі, такій безмірній у своїх щедротах.

З найкращими побажаннями 14 липня цього року привітали із закінченням жнив колектив ТОВ “Агро-Діло” голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна, начальник відділу АПР райдержадміністрації Наталія Суслєганова та голова районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Ганна Зайцева.

Хліборобам подарували запашний коровай, як символ добробуту, миру й любові. На знак подяки пісенне вітання лунало від творчого коллективу Снігурівського районного будинку культури.

Дата: 14.07.2017    Всі новини розділу →