Освіта Культура Он- лайн трансляції

Хліб - всьому голова!

Сьогодні колектив ТОВ ВСГК “Світ-Агро” зібрався на урочистості, присвячені закінченню жнив - свята врожаю, родючості, достатку та благополуччя.
Хліб на Україні вважається символом святості, радості, щастя, здоров'я та багатства. Тому жнива завжди були святою справою.

Привітали хліборобів з обжинками голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна, начальник відділу АПР райдержадміністрації Наталія Суслєганова та голова районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу РДА Ганна Зайцева.
  Інна Володимирівна подякувала всім за тяжку працю, побажала всім миру, міцного здоров’я та добробуту в кожній родині. Зазначила, що хлібороби - це найповажніші люди нашого  району.
Трудівників села вітали творчий коллектив Снігурівського районного будинку культури, які порадували їх веселими піснями.

Дата: 14.07.2017    Всі новини розділу →