Вітаємо хліборобів Снігурівщини з трудовою перемогою – намолотом 104,1 тисяч тонн зерна ранніх зернових колосових та зернобобових культур врожаю 2017 року.

Низький уклін Вам, дорогі хлібороби, за трудові будні, за мудрість, віру і надію, з якими ви сприймаєте проблеми та складнощі нинішньої доби. Щиро бажаємо усім Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні! Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Нехай людська шана буде винагородою за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Бажаємо Вам успішного завершення жнив, високих досягнень та добрих врожаїв!

З повагою    голова райдержадміністрації І.В. Бойко
              голова районної ради Т.А. Мезіна