«Проектувальники доріг мають проводити детальний аналіз їх стану», - Олексій Савченко про ремонтні роботи на автошляхах області

У середу, 12 липня, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко провів нараду стосовно стану виконання дорожніх робіт на автодорогах державного значення Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв та Т-15-08 Калинівка-Снігурівка-Березнегувате.

На нараді обговоили стратегії співпраці для покращення стану автодоріг Миколаївщини, якісного виконання ремонтних робіт та своєчасної оплати.

Участь у зібранні взяли заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, в.о. начальника служби автомобільних доріг в області Сергій Ткаченко, а також директори підприємств, які виконують дорожні роботи – ДП «Миколаївський облавтодор», ТОВ «Ростдорстрой», ТОВ «Миколаївоблавтодор», ПП «Полтавабудцентр» та ін.

Голова облдержадміністрації Олексій Савченко зазначив, що проектувальники доріг мають детально проводити аналіз їх стану, враховуючи всі особливості дорожнього покриття.  Очільник області також підняв питання вартості ремонту ділянок автошляхів, зазначивши, що всі ділянки не можуть мати однакову вартість, оскільки знаходяться у різному стані.

«Не може сьогодні квадратний метр коштувати стільки, скільки кілометр – 10 мільйонів. Чому не менше? Чому не більше? Комунальне підприємство, яке створене на базі Миколаївської обласної державної адміністрації має на меті зробити так, що квадратний метр дороги коштував стільки, скільки він має коштувати», - акцентував Олексій Савченко.

Очільник області наголосив на відповідальності як підрядних організацій, так і замовника ремонтних робіт на ділянках автодоріг Миколаївщини. Голова ОДА додав, що незабаром підрядники, які наразі працюють на дорогах області, отримають кошти за виконані роботи відповідно до укладених договорів.

Згідно доповіді в.о. начальника служби автомобільних доріг в області Сергія Ткаченка на ділянці автодороги Т-15-08 Калинівка-Снігурівка-Березнегувате км 0+000 – км 8+600 в межах Вітовського району виконано фрезерування існуючого покриття загальною площею 62 тис. 240м2 та здійснено регенерацію існуючого дорожнього покриття.

На ділянці автодороги Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв км 202-570 в межах Новобузького та Казанківського районів зроблено регенерацію дорожнього покриття з додаванням цементу та бітумної емульсії, а також виконано додавання та профілювання щебеневої суміші на ділянці км 219+110 – км 219+670.

Зазначимо, що на ділянках автошляхів Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв та Т-15-08 Калинівка-Снігурівка-Березнегувате будуть виконуватися роботи з підсилення конструкції дорожнього одягу за новітньою технологією – холодна регенерація існуючого покриття з додаванням цементу та емульсії.

Дата: 12.07.2017    Всі новини розділу →