Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко з робочим візитом відвідала Афанасіївську, Нововасилівську та Горохівську сільські ради

10 липня 2017 року голова райдержадміністрації Інна Бойко та голова районної ради Тетяна Мезіна провели виїзну кущову міжвідомчу апаратну нараду на базі Горохівської сільської ради за участю Афанасіївської та  Нововасилівської сільрад. Було здійснено об’їзд населених пунктів вищезазначених сільських рад, проінспектовано стан ФАПів, дитячих садків, сільських клубів, бібліотек. 
За підсумками проведеного об’їзду Інна Володимирівна  зауважила, що в кожній із зазначених сільських рад благоустрій  необхідно поліпшувати. Очільниця району особливо відзначила Афанасіївську сільську раду, яка активно бере участь у грантових проектах. Порадила всім сільським радам долучитися до участі в грантових проектах, адже це шлях для залучення додаткових коштів для вирішення нагальних проблем населених пунктів та поліпшення соціально-економічного розвитку.
Після об’їзду, в приміщенні сільського клубу Горохівської сільської ради відбулася нарада із сільськими головами вищезазначених сільських рад, в якій також взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та державних установ.
Зокрема, на нараді були обговорені питання щодо соціального забезпечення учасників АТО, працевлаштування безробітних, діяльності ФАПів та клубів, земельні питання.
 Сільським головам було рекомендовано уважніше контролювати використання землі, в дитячі садки більше постачати овочі та фрукти, завідуючим клубів необхідно активізувати  роботу клубів із залученням молоді.

 Дата: 11.07.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції