Снігурівчани попрощалися з ветераном Другої Світової війни Василем Аксентійовичем Назаровим

Сьогодні снігурівчани попрощалися з ветераном Другої Світової війни, головою Снігурівської районної оганізації ветеранів, Назаровим Василем Аксентійовичем. На 92-році життя перестало битися серце ветерана. Церемонію прощання було проведено в Снігурівському районному будинку творчості дітей та юнацтва та на міському кладовищі.

Попрощатися з ним прийшли перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта, голова Миколаївської обласної організації ветеранів України Микола Поротніков, депутат обласної ради Андрій Закусілов, голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна, представник Благодійного Фонду “Волонтери Снігурівщини” Олександр Єфремов, керівники всіх установ району, а також родичі, ветерани та друзі.

Він прожив достойне, довге та насичене життя.

“Сьогодні ми прощаємося з тією людиною, що дійсно гідно прожила своє життя. Він був останнім керівником ветеранської організації, з 27 районних та міських, який насправді був учасником бойових дій Другої Світової війни. Це був енергійний, умілий, талановитий керівник ветеранської організації району. Василій Аксентійович був активним на передовій фронту та у сучасному житті, поставлені завдання виконував відповідально і якісно. Він не вмів інакше. Нам є з кого брати приклад,” - такими словами висловив співчуття Микола Поротніков.

Йому були віддані військові почесті — салют зі стрілецької зброї.

Царство Небесне ветерану і вічна йому пам’ять.

Дата: 07.07.2017    Всі новини розділу →