Снігурівка » Новини
Головна Статті Оголошення Сторінка пам’яті
загиблих воїнів АТО
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Дозвільний центр Миколаївської ОДА Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівчани попрощалися з ветераном Другої Світової війни Василем Аксентійовичем Назаровим

Сьогодні снігурівчани попрощалися з ветераном Другої Світової війни, головою Снігурівської районної оганізації ветеранів, Назаровим Василем Аксентійовичем. На 92-році життя перестало битися серце ветерана. Церемонію прощання було проведено в Снігурівському районному будинку творчості дітей та юнацтва та на міському кладовищі.

Попрощатися з ним прийшли перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта, голова Миколаївської обласної організації ветеранів України Микола Поротніков, депутат обласної ради Андрій Закусілов, голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна, представник Благодійного Фонду “Волонтери Снігурівщини” Олександр Єфремов, керівники всіх установ району, а також родичі, ветерани та друзі.

Він прожив достойне, довге та насичене життя.

“Сьогодні ми прощаємося з тією людиною, що дійсно гідно прожила своє життя. Він був останнім керівником ветеранської організації, з 27 районних та міських, який насправді був учасником бойових дій Другої Світової війни. Це був енергійний, умілий, талановитий керівник ветеранської організації району. Василій Аксентійович був активним на передовій фронту та у сучасному житті, поставлені завдання виконував відповідально і якісно. Він не вмів інакше. Нам є з кого брати приклад,” - такими словами висловив співчуття Микола Поротніков.

Йому були віддані військові почесті — салют зі стрілецької зброї.

Царство Небесне ветерану і вічна йому пам’ять.Дата: 07.07.2017    Всі новини розділу →

#tridentisukraine Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
сайт Національного агентства з питань запобігання корупції