Освіта Культура Он- лайн трансляції

Інна Бойко провела засідання круглого столу з питань збільшення ставки земельного податку на території Суворської сільської ради

05 липня голова райдержадміністрації Інна Бойко та голова районної ради Тетяна Мезіна провели засідання круглого столу в Суворській сільській раді на тему збільшення ставки земельного податку до 1% на території даної сільської ради.

Звертаючись до одноосібників, Інна Володимирівна підкреслила, що сільська рада має багато проблем, для вирішення яких необхідні кошти, а в якій кількості надійдуть кошти для вирішення нагальних проблем - буде залежати і від одноосібників.

- Я не зовсім розумію, чому одноосібники мають платити менше, ніж платять фермери даної сільської ради, вони сьогодні мають в користуванні третину земель сільської ради і мають платити не менше ніж фермери, ніж однооосібники інших сільських рад, - зауважила голова.

Інна Бойко пояснила, що кошти, отримані від сплати земельного податку, підуть не в районний бюджет, а виключно до місцевого бюджету. Тобто, сільська рада матиме можливість використати дані кошти на ремонт доріг, утримання дитячих садків, сільської школи, ФАПу, освітлення та ін. При тому, що це незначні кошти для одноосібників.

“Ми звикли все отримувати від держави. А про свої ресурси, свою участь у вирішенні нагальних проблем населених пунктів сільської ради не замислюємося. Настав час, коли необхідно навчитися вирішувати питання за власні кошти ” - сказала Інна Володимирівна.

Дата: 06.07.2017    Всі новини розділу →